RN73H1JTTD5230B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD5230B10
JLCPCB Part #
C4106044
Description
-55℃~+155℃ 100mW 523Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS