WK73R2BTTD3831F
MFR.Part #
WK73R2BTTD3831F
JLCPCB Part #
C6025541
Package
SMD,3.2x1.6mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.83kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,3.2x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS