WK73R2BTTD2672D
MFR.Part #
WK73R2BTTD2672D
JLCPCB Part #
C6025502
Package
SMD,3.2x1.6mm
Description
-55℃~+155℃ 26.7kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ SMD,3.2x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS