RN73R2BTTD7771D10
MFR.Part #
RN73R2BTTD7771D10
JLCPCB Part #
C4115956
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.77kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS