RN732ATTD6901C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732ATTD6901C50
JLCPCB Part #
C4047597
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.9kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS