WK73R2BTTD3571D
MFR.Part #
WK73R2BTTD3571D
JLCPCB Part #
C6326222
Package
SMD,3.2x1.6mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.57kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ SMD,3.2x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS