WK73R2BTTD19R1D
MFR.Part #
WK73R2BTTD19R1D
JLCPCB Part #
C6326150
Package
SMD,3.2x1.6mm
Description
-55℃~+155℃ 19.1Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ SMD,3.2x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS