WK73R2BTTD1800D
MFR.Part #
WK73R2BTTD1800D
JLCPCB Part #
C6025461
Package
SMD,3.2x1.6mm
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ SMD,3.2x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS