SG73G1JTTD43R2C
MFR.Part #
SG73G1JTTD43R2C
JLCPCB Part #
C5910455
Description
-55℃~+155℃ 333mW 43.2Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS