SR732ETTD3R83F
MFR.Part #
SR732ETTD3R83F
JLCPCB Part #
C2600789
Description
-55℃~+150℃ 3.83Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS