WK73R2BTTD753J
MFR.Part #
WK73R2BTTD753J
JLCPCB Part #
C6605035
Package
SMD,3.2x1.6mm
Description
-55℃~+155℃ 750mW 75kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,3.2x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS