WK73R2BTTD16R9F
MFR.Part #
WK73R2BTTD16R9F
JLCPCB Part #
C6000686
Package
SMD,3.2x1.6mm
Description
-55℃~+155℃ 16.9Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,3.2x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS