RN73R2ETTD51R7F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD51R7F100
JLCPCB Part #
C4305644
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51.7Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS