WK73R2BTTD110J
MFR.Part #
WK73R2BTTD110J
JLCPCB Part #
C7149582
Package
SMD,3.2x1.6mm
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,3.2x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS