WK73R2BTTD100J
MFR.Part #
WK73R2BTTD100J
JLCPCB Part #
C6750979
Package
SMD,3.2x1.6mm
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,3.2x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS