WK73R2BTTD8062D
MFR.Part #
WK73R2BTTD8062D
JLCPCB Part #
C6751489
Package
SMD,3.2x1.6mm
Description
-55℃~+155℃ 750mW 80.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ SMD,3.2x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS