RN732BTTD2260C25
MFR.Part #
RN732BTTD2260C25
JLCPCB Part #
C4050370
Description
-55℃~+155℃ 125mW 226Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS