WK73R2BTTD10R5D
MFR.Part #
WK73R2BTTD10R5D
JLCPCB Part #
C6925457
Package
SMD,3.2x1.6mm
Description
-55℃~+155℃ 10.5Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ SMD,3.2x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS