SG73P2ETTD76R8D
MFR.Part #
SG73P2ETTD76R8D
JLCPCB Part #
C3999277
Description
-55℃~+155℃ 500mW 76.8Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS