WK73R2ATTD9093F
MFR.Part #
WK73R2ATTD9093F
JLCPCB Part #
C3994113
Package
SMD,2x1.3mm
Description
-55℃~+155℃ 750mW 909kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,2x1.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS