RN73H2BTTD2462A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD2462A05
JLCPCB Part #
C4016454
Description
-55℃~+155℃ 24.6kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS