WK73R2ATTD6200F
MFR.Part #
WK73R2ATTD6200F
JLCPCB Part #
C4287608
Package
SMD,2x1.3mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 620Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,2x1.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS