WK73R2ATTD8872F
MFR.Part #
WK73R2ATTD8872F
JLCPCB Part #
C4333086
Package
SMD,2x1.3mm
Description
-55℃~+155℃ 750mW 88.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,2x1.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS