RN73R1JTTD4751A10
MFR.Part #
RN73R1JTTD4751A10
JLCPCB Part #
C2572602
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.75kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS