RK73G2ATTD1601F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G2ATTD1601F
JLCPCB Part #
C7340279
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS