RN73R2BTTD92R0D50
MFR.Part #
RN73R2BTTD92R0D50
JLCPCB Part #
C2531265
Description
-55℃~+155℃ 250mW 92Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS