WK73R2ATTD7683F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
WK73R2ATTD7683F
JLCPCB Part #
C4006034
Package
SMD,2x1.3mm
Description
-55℃~+155℃ 750mW 768kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,2x1.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS