SG73S2BTTD275J
MFR.Part #
SG73S2BTTD275J
JLCPCB Part #
C4272018
Description
-55℃~+155℃ 2.7MΩ 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS