WK73R2ATTD5762F
MFR.Part #
WK73R2ATTD5762F
JLCPCB Part #
C4054144
Package
SMD,2x1.3mm
Description
-55℃~+155℃ 57.6kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,2x1.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS