MF1/4CCT52A1501F
MFR.Part #
MF1/4CCT52A1501F
JLCPCB Part #
C315653
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 250V Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS