SG73P1ERTTP2153D
MFR.Part #
SG73P1ERTTP2153D
JLCPCB Part #
C5894084
Description
-55℃~+155℃ 200mW 215kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS