HV732ATTD276J
MFR.Part #
HV732ATTD276J
JLCPCB Part #
C4083071
Description
-55℃~+155℃ 125mW 27MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS