WK73R2ATTD4753F
MFR.Part #
WK73R2ATTD4753F
JLCPCB Part #
C4183168
Package
SMD,2x1.3mm
Description
-55℃~+155℃ 475kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,2x1.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS