RN732BTTD2943F100
MFR.Part #
RN732BTTD2943F100
JLCPCB Part #
C4003628
Description
-55℃~+155℃ 125mW 294kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS