RK73H1ETTP12R1F
MFR.Part #
RK73H1ETTP12R1F
JLCPCB Part #
C316896
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.1Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS