WK73R2ATTD3743F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
WK73R2ATTD3743F
JLCPCB Part #
C4061141
Package
SMD,2x1.3mm
Description
-55℃~+155℃ 374kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,2x1.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS