WK73R2ATTD472J
MFR.Part #
WK73R2ATTD472J
JLCPCB Part #
C4219683
Package
SMD,2x1.3mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.7kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,2x1.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS