RN73R2ETTD3650D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD3650D100
JLCPCB Part #
C2607556
Description
-55℃~+155℃ 250mW 365Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS