RN732BTTD3283F100
MFR.Part #
RN732BTTD3283F100
JLCPCB Part #
C4033229
Description
-55℃~+155℃ 125mW 328kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS