WK73R2ATTD242J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
WK73R2ATTD242J
JLCPCB Part #
C4345929
Package
SMD,2x1.3mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.4kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,2x1.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS