RN73H1JTTD22R3C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD22R3C50
JLCPCB Part #
C4291498
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22.3Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS