WK73R2ATTD240J
MFR.Part #
WK73R2ATTD240J
JLCPCB Part #
C4320711
Package
SMD,2x1.3mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 24Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,2x1.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS