RN73R2BTTD2182B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD2182B25
JLCPCB Part #
C2537413
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 21.8kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS