WK73R2ATTD130J
MFR.Part #
WK73R2ATTD130J
JLCPCB Part #
C3998212
Package
SMD,2x1.3mm
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,2x1.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS