RN73H1ETTP57R6D10
MFR.Part #
RN73H1ETTP57R6D10
JLCPCB Part #
C2561579
Description
-55℃~+155℃ 57.6Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS