WK73R2ATTD181J
MFR.Part #
WK73R2ATTD181J
JLCPCB Part #
C4097405
Package
SMD,2x1.3mm
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,2x1.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS