WK73R1JTTD47R5F
MFR.Part #
WK73R1JTTD47R5F
JLCPCB Part #
C3924714
Package
SMD,1.6x0.8mm
Description
-55℃~+155℃ 47.5Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,1.6x0.8mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS