RK73H1HTTC6042D
MFR.Part #
RK73H1HTTC6042D
JLCPCB Part #
C6270456
Description
-55℃~+155℃ 50mW 60.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS