WK73R1JTTD6651F
MFR.Part #
WK73R1JTTD6651F
JLCPCB Part #
C4356494
Package
SMD,1.6x0.8mm
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.65kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,1.6x0.8mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS