RK73G1JTTD47R5F
MFR.Part #
RK73G1JTTD47R5F
JLCPCB Part #
C2578082
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS